Falstart Juniorów

W swoim pierwszym meczu Ligi Terenowej Juniora Młodszego nasza drużyna przegrała w wyjazdowym meczu z Polanicą Zdrój 2:0 (1:0). Pomimo porażki zespół zaprezentował się dobrze jako debiutant w tej lidze. Z przebiegu gry mecz wyrównany, ale wygrywa zespół, który strzela bramki. Mieliśmy swoje sytuacje bramkowe, lecz piłka nie znalazła drogi do siatki. Nasza drużyna wystąpiła w składzie : W. Barwiołek - G. Barwiołek - B. Zięba - D. Zając - T. Smela - P.Szulc - J.Łach - P.Chomątowski - M. Minta - P.Bochenek - Ł.Oszust ( K.Tworzydło - M.Kraj) trener - D. Ziomek. Kolejne spotkanie zagramy  17.IX. 2016 roku (sobota) o godzinie 14.00 na własnym boiisku z drużyną : Odrodzenie Szalejów . Zbiórka zawodników godz. 12.30.