Kolejna wygrana.

W kolejnym meczy Henrykowianka pokonała u siebie zespól Spartakusa Byczeń 2-0 ( 2-0).

Nasz zespól jako wicelider podejmował ostatnią drużynę tabeli wydawało się, że to tylko formalność.

Przewaga naszej drużyny była wyraźna od początku meczu i okazji do zdobycia bramki było wiele, Spartakus ograniczał sie do kontrataków i zdarzały się sytuacje trudne ale na wysokości zadania stała nasza obrona i bramkarz.

Pierwsza bramka padła w

14 min. 1-0 zamieszanie pod bramką naszych rywali polka trafia do Mateusza Hawla który z bliska trafia do siatki.

31 min. 2-0 dośrodkowanie w pole karne Patryka Szulca, piłka trafia do Marcina Antkowiaka Marcin strzela piłka odbita przez obrońcę trafia do Kuby Łacha a ten z 5 metrów posyła piłkę do siatki.

Wynik już nie uległ zmianie chociaż nasza drużyna stworzyła sobie jeszcze kilka sytuacji.

Nasz zespół wystąpił w składzie:

Bramka  Mularczyk

obrona Kalwik