Kolejne trzy punkty na koncie.

Henrykowianka podejmowała u siebie zespół Interu Ożary i wygrała 2-1 ( 0-0 ). Była to 20 kolejka rozgrywek naszej grupy.

Mecz rozpoczął się od ataków naszej drużyny widać było dobre nastawienie do gry zawodników.

Kilka sytuacji stwarzało możliwość zdobycia bramki ale brakowało szczęścia i cwaniactwa podbramkowego.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

W drugiej połowie meczu nasi zawodnicy ruszyli do przodu i stwarzali sobie kolejne sytuacje bramkowe.

50 min. 1-0  obrońcy gości wybili piłkę na rzut rożny do piłki podszedł Tomasz Szczepek i dokładnie dośrodkował na drugi słupek prosto na głowę Kacpra Kalwika a ten nie zmarnował takiej sytuacji umieszczając piłkę w siatce.

65 min. 2-0 sytuacja dość nietypowa piłka wysoko podbita przez obrońcę spada w rogu pola karnego Interu do piłki doskakuje Marcin Antkowiak próbuje ją opanować przy linii zawodnicy gość reklamują aut bramkowy sędzia nie odgwizdał tego Marcin opanował piłkę i prawie z linii końcowej strzela obok praktycznie nie interweniującego bramkarza posyła piłkę do siatki.

66 min. zmiana za Piotra Galika wszedł Jakub Kozakiewicz.

75 min. zmiana za Przemka Dawidowicza wszedł Piotr Górski.

80 min. zmiana za Stasia Sikorę wszedł Piotr Antkowiak.

85 mi . 2-1 długie zagranie w nasze pole karne do piłki wychodzi Szymon Kaczor niestety nie udaje mu się celnie wybić piłkę która trafia pod nogi napastnika gości a ten nie zmarnował takiej sytuacji.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Następny mecz Henrykowianka zagra ponownie u siebie z zespołem Harnasia Starczów w niedzielę 21.05.2017 o godzinie 16.;