Nie przeskoczyli Skałek

W weekend doszło do starcia Henrykowianki ze Skałkami Stolec. Goście potwierdzili aspiracje do awansu i wygrali 4:2.

Mecz rozpoczęła następująca jedenastka:

Na ławce rezerwowych pozostali:

Po 30 minutach gry przegrywaliśmy 0:3. Jeszcze w trakcie pierwszej połowy trener dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawili się Maciek Galik i Przemek Dawidowicz, którzy zastąpili Piotrka Górskiego i Jakuba Kozakiewicza.

W 60 minucie bramkę dającą nadzieje zdobył Marcin Antkowiak, po asyście Kamila. Kilka minut później goście kolejny raz pokonali Szymona Kaczora. 10 minut przed końcowym gwizdkiem ostatniego w tym meczu strzelił zawodnik Skałek, który skierował piłkę do swojej bramki. W drugiej połowie poważnej kontuzji nabawił się Piotr Antkowiak. Prawdopodobnie złamał obojczyk.

W przyszły weekend gramy w sobotę. Jedziemy na mecz do Roztocznika.