Oby tak dalej

W kolejnym meczu Henrykowianka pokonała Cis Brzeźnica 3-2 ( 3-1 ).

Dalej nasz zespół pnie się w tabeli obecnie po tej kolejce zajmuje 4 miejsce, jest to najlepsze miejsce od kiedy awansowaliśmy ponownie do A klasy.

1 min 0-1 Mecz rozpoczął się fatalnie pierwsza akcja Cisa i kuriozalna bramka dla naszych rywali, rozpoczęcie gry podanie do przodu obrońca zagrywa do bramkarza za słabo do piłki pierwszy doskakuje zawodnik rywali i obok interweniującego bramkarza zdobywa najszybszą bramkę chyba w kolejce.

15 min 1-1 tym razem nasi zawodnicy atakują środkiem pola strzał naszego zawodnika, bramkarz odbija piłę która trafia obrońcę i wychodzi na róg, bramkarz ponownie odbija piłkę aby nie trafiła na róg do niej doskakuje Marcin Antkowiak i z ostrego kąta zdobywa bramkę wyrównującą.

22 min 2-1 kolejna szybka akcja naszej drużyny środkiem pola piłka trafia do Maćka Galika ten podaniem w lewą stronę wypuszcza Mateusza Respektę, ten ścina do środka i mimo asysty obrońcy wpada na w pole karne i płaskim strzałem w krótki róg zdobywa bramkę.

45 min 3-1 ostatnia akcja pierwszej połowy dośrodkowanie Przemka Dawidowicza na głowę Mateusza Respekty, piłkę odbija bramkarz która trafia pod nogi Maćka Galika który z bliska zdobywa trzecią bramkę.

Po tej akcji sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy.

Druga połowa zaczęła się od kolejnych ataków naszej drużyny, kolejne sytuacje bramkowe ale piłka nie trafia do siatki.

Widać, że nasi zawodnicy zadowoleni z wyniku już tak zdecydowanie nie atakowali co skutkowało kolejnymi sytuacjami pod naszą bramką.

90 min 3-2 efektem tego była bramka na koniec meczu.