Pierwsza wygrana.

Dopiero w trzecim meczu Henrykowianka pokonała u siebie zespół z Kamiennika 3-2 ( 1-1 ).

Po wyrównanym meczu Henrykowianka zdobyła pierwsze punkty w nowym sezonie.

25 min. 1-0 z lewej strony dośrodkował Mateusz Respektu na głowę Piotra Antkowiaka ten zagrał ją do Krzyśka Bryji na 3 metr, Krzysiek wepchnął piłkę pod interweniującym bramkarzem do siatki.

Na wyrównanie niestety nie trzeba było długo czekać.

33 min. 1-1 faul naszego obrońcy przed polem karmy dosrodkownie na 3 metr  nasz bramkarz zderza się z napastnikiem gości zmieszanie dobitki, obrony i kolejna z dobitek trafia do siatki.

Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.

Druga połowa zaczęła się od ataków naszej drużyny.

50 min. 2-1 kolejny wolny dla naszej drużyny dosrodkownie Przemka Dawidowicza do Mateusza Respekty, Mateusz pięknym strzałem umieszcza piłkę w siatce.

Szybka poprawka.

53 min. 3-1 zagranie Patryka Bochenka do Stasia Sikory, Stasiu popisał się pięknym strzałem z dystansu.

71 min. 3-2 wolny strzał z dystansu który ustalił wynik meczu.

Reasumując w końcu mamy pierwsze punkty.

Teraz nasz zespół ma pauzę ponieważ mecz z Lubnowem został przeniesiony na koniec rozgrywek z powodu dożynek w Lubnowie.

Wstępna informacja mecz za dwa tygodnie że Sparta chcemy przenieść na sobotę.