Ruszamy ! informacja o treningach

Nowy zarząd LKS "Henrykowianka", informuje wszystkich zawodników sekcji piłkarskiej seniorów i juniorów, że od przyszłego tygodnia na sali gimnastyzcnej Szkoły Podstawowej w Henrykowie odbywać się będą TRENINGI przed rewanżową wiosenną rundą sezonu 2017/2018. Zajęcia treningowe będą się odbywać we WTORKI i CZWARTKI w godzinach 19.00 - 21.00. Pierwsze zajęcia w dniu 06 luty 2018r. Jednocześnie informujemy, że sekcja juniorów została rozwiązana, na to miejsce od wiosny zgłoszona zostanie sekcja trampkarzy. Zapraszamy  juniorów na treningi  razem z seniorami, jest to dobry czas na zmiany, wprowadzania nowych twarzy w pierwszej drużynie ! Zapraszamy również nowe osoby,  które chcą spróbować swoich sił w naszym klubie. Z pozdrowieniami - nowy Zarząd Klubu.