Sparing z Victorią Tuszyn [aktualizacja]

W sobotę Henrykowianka uda się do Tuszyna na mecz kontrolny z Victorią.

Nasz najbliższy przeciwnik zajął 9. miejsce w klasie Okręgowej. W sezonie 2014/15 graliśmy ze sobą w jednej grupie klasy A. Wtedy w Tuszynie zremisowaliśmy 1:1, a w Henrykowie przegraliśmy nieznacznie 2:3.

Mecz rozpocznie się o godzinie 13:30. Zbiórka zawodników o godz. 11:30.

Aktualizacja: Mecz zakończył się dla nas wynikiem fatalnym. Przegraliśmy 8:2. Do dyspozycji trenera było zaledwie dwunastu zawodników. W barwach naszej drużyny zadebiutował bramkarz - Axel Skorobohaty. Kilka bramek zostało straconych po indywidualnych błędach naszych zawodników. Wynik nie przynosi dumy...

Jednym z nielicznych powodów do zadowolenia jest fakt, że w naszych szeregach wystąpiło dwóch juniorów. W drugiej połowie bramki strzegł Jakub Przystaś, a w linii defensywnej zagrał Patryk Bochenek. Dla obu chłopaków były to pierwsze minuty w seniorskiej piłce. Gratulujemy i wierzymy, że większość z Was będzie grało w naszej pierwszej drużynie!