Test umiejętności

W następną niedzielę czeka naszą drużynę spotkanie z przeciwnikiem pozornie niegroźnym patrząc na tabelę, jednak pozory często mylą. Ślęża Ciepłowody zagości na naszym boisku przy Kolejowej próbując przerwać ciąg zwycięstw.

Sąsiedzi z pobliskiej gminy zaczynają wygrywać w sezonie - przez ostatnie trzy mecze zdobyli maksymalną ilość 9 punktów, co w rezultacie stanowi fundament punktowy tej drużyny. Wcześniej nie mogli przebrnąć przez granice 3 punktów zaliczając 5 porażek i 2 remisy. Ciężko jest określić ich poziom gry ze względu na przegrane z raczej łatwiejszymi przeciwnikami jak np. z Roztocznikiem, natomiast z drugiej strony potrafili przeciwstawić się Polonii, remisując 1:1.

Henrykowianka stara się być w rauszu i bez przeszkód zdobyła ostatnio komplet 18 punktów z rzędu. Następny przeciwnik będzie jednak wymagający, ich paradoksalna amatorszczyzna z początku sezonu nie jest gwarantem zwycięstwa, teraźniejsi zawodnicy Ślęży mają bogatsze doświadczenie z wyższych lig, co pozwoli Naszym sprawdzić się pod względem umiejętności. Henryków nie jest drużyną, którą można lekceważyć, dlatego przed zawodnikami Ślęży stoi nie lada wyzwanie.

Liczymy na mecz pełen wrażeń, a kibiców obu drużyn zapraszamy na Kolejową!

Wyniki Ślęży Ciepłowody (3/2/5) - 11 punktów

Ślęża Ciepłowody - Harnaś Starczówek 0:1