Wygrana po wyrównanym meczu.

W wielką sobotę Henrykowianka pokonała u siebie Roztocznik 1-0 ( 0-0 ).

Przed samymi świętami nasz zespół wygrał ważny mecz pozwoliło to na​ utrzymanie się w górnej części tabeli i odskoczyć drużynie z Roztocznika na 4 punkty i po tej kolejce przesunąć się na piąte miejsce.

Pierwsza połowa meczu to wyrównanym pojedynek gra głównie toczyła się w środku pola obie drużyny nie były w stanie stworzyć sytuacji pozwolajacej na zdobycie bramki, wyniki do przerwy był bezbramkowo.

Druga część meczu​ też wyrównana ze wskazaniem na naszą drużynę ale skuteczność obu stron ponownie była słaba.

50 min. 1-0 piłkę z rzutu rożnego w pole karne dośrodkowanie Tomek Szczepek, główkuje Kacper Kalwik piłka spada na pole karne w zamieszaniu spada pod nogi Maćka Galika który strzela bramkarz jeszcze próbował ją wybić na róg ale ta wytoczyła się do bramki.

Po zdobyciu bramki Henrykowianka jeszcze miała sytuacje podbramkowe ale wynik nie uległ zmianie.

Końcówka meczu to ataki zespołu Roztocznika na szczęście naszym zawodnikom udało się dowieść wynik do końca meczu.

Cieszymy się z kolejnym trzech punktów pozwalające na coraz pewniejsza sytuacje w tabeli.

Kolejny mecz to wyjazd do Polonii Ząbkowice w przyszłą niedzielę będzie to kolejny trudny mecz.