Wyjazdowa wygrana.

W wyjazdowym meczu Henrykowianka pokonała zespół Znicza Lubnów 2-1. Bramki dla nas strzelili Grzesiek Patrzyk i

Język już trzecia kolejna wygrana co pozwala w dalszym ciągu nie tracić dystansu do czołówki.

Po tym meczu nasz zespół jest na piątym miejscu z dorobkiem 33 punktów.

Czwarte miejsce zajmuje Wieża Rudnica 33 punkty

Trzecie GlKS Kamiennik.                             35 punktów

Drugie Viktoria Dębowiec.                           38 punktów

Pierwszy jest Zamek Kamieniec.               39 punktów.

Jak widać straty punktowe w czołówce między drużynami nie są duże i jeszcze nie ma wyraźnego faworyta.

Kamiennik po rundzie jesiennej będący wyraźnym liderem na wiosnę zaczął tracić punkty a pierwszą drużyną która to sprawiła była Henrykowianka.

Na dzisiejszym dzień to liczą się zespoły Kamieńca i Dębowca mam nadzieję, że pozostałe drużyny też będą walczyły o awans.

Nasz zespół w najbliższą niedzielę zagra u siebie z zespołem Błękitnych Owiesno który zajmuje ósma pozycję z 22 punktami mecz 05.05.2019 o godz. 11.00

Zapraszamy do kibicowania.