Cenne zwycięstwo.

Henrykowianka pokonała u siebie Deltę Słupice 2-1 ( 1-0). Chociaż początek nie był pomyślny po 7 minutach nasi zawodnicy już złapali dwie żółte kartki.

4 min. żółta kartka za faul za przeciwniki dostał Mateusz Klich.

7 min. żółta kartka dla Stasia Sikory.

Początek meczy to ostra walka w środku pola z obu stron, żadna ze stron nie uzyskała wyraźnej przewagi.

Gra lepiej się zaczęła układać naszym przeciwnikom ale to Henrykowianka zdobyła prowadzenie.

30 min. 1-0 akcja lewa strona piłka została wybita na rzut rożny, do piłki podszedł Maciek Galik dośrodkowanie na 5 metr piłkę głowa przedłużył Szymon Kaczor prosto pod nogi Mateusza Respekty ten nie kryty strzelił z 5 metra.

Do zakończenia pierwszej połowy żadnej stronie nie udało się zdobyć wyraźnej przewagi.

Druga połowa to lekka powaga naszej drużyny.

55 min. zmiana za Maćka Galika wszedł Kuba Kozakiewicz.

65 min. 1-1 chwila dekoncetracji ze strony naszej obrony akcja lewa stroną dośrodkowanie na 16 metr i piękny strzał z woleja.

74 min. 2-1 kolejny róg dla naszej drużyny do piłki podszedł Kuba Kozakiewicz dośrodkowanie na 7 metr do piłki skacze Mateusz Respekra i głowa zdobywa swoja drugą bramkę w tym meczu.

78 min. zmiana za Kamika Antkowiaka wszedł Patryk Pintal.

86 min ostre starcie Mateusza Respekty z zawodnikiem Delty obaj zawodnicy odnieśli kontuzje niestety Mateusz prawdopodobnie nie zagra do końca rundy uszkodził lub złamał śrudstopie i do szpitala zabrała go karetka przy okazji tej akcji Mateusz dostał żółta kartkę.

87 min zmiana za Respektę wszedł Robert Gogół.

Do końca meczy wynik nie uległ zmianie mimo kilku groźnych sytuacji pod naszą bramką.

Wiadomość z ostatniej chwili Mateusz Respekta ma złamane trzy małe palce.