Koniec świętowania, czas pomyśleć o kolejnych punktach.

Ostatnie zwycięstwo ze Ślężą to fajna sprawa, ale w najbliższą niedzielę seniorzy powinni pokazać, że potrafią wygrywać kolejne mecze.

Henrykowianka będzie u siebie podejmować zespół Delty Słupice, mecz o godz. 15:00.

Zbiórka o 14:00!

W ostatniej kolejce drużyna Delty uległa u siebie liderowi z Tuszyna 1-2 i z dorobkiem 11 punktów zajmuje 11 miejsce. Dotychczas na wyjazdach rozegrali 4 spotkania z czego tylko jedno przegrali, ale też raz wywieźli 3 punkty i dwukrotnie remisowali. Legitymują się bilansem bramkowym 8-9 w meczach wyjazdowych. Zwycięstwo odnieśli w Łagiewnikach, 0 punktów przywieźli z Pieszyc, a z jednym punktem wracali z Ziębic i Rudnicy.

Co do naszego zespołu to w 3 kolejnym meczu nie ponosimy porażki. Zwycięstwo z Tarnovią, remis z Makowicami i teraz wygrana w Ciepłowodach. Liczymy na podtrzymanie tej passy i dopisanie do tabeli kolejnych trzech oczek.

Kibiców tradycyjnie zapraszamy do licznego dopingu i dziękujemy za doping w meczu w Ciepłowodach.

Dużą motywacja dla zawodników jest fakt, że na trybunach w meczach wyjazdowych nasi kibice stanowią większość.

Dziękujemy.