Remis na wyjeździe z Tuszynem 1-1 (0-1).

Po trudnym meczu nasi seniorzy zremisowali z Viktorią Tuszyn. Do przerwy nasza drużyna przegrywała 0-1 i gra odzwierciedlała wynik. Pierwsze 15 minut było fatalne w wykonaniu Henrykowianki, straty piłek niecelne podania brak wiary w zwycięstwo. Szybko stracona bramka już 8 minucie była tego dowodem.

Dopiero od 20 minuty sytuacja zaczynała się zmieniać ale i tak strata następnej brami wisiała w powietrzu, do końca pierwszej połowy wynik meczu nie zmienił się mimo sytuacji z obu stron.

Druga połowa zmieniła trochę obraz gry na naszą korzyść i było widać lepszą grę naszych zawodników nawet udało się zdobyć bramkę której nie uznał sędzia dopatrując się spalonego.

Radykalnie sytuacja zmieniła się w 80 minucie składna akcja naszych zawodników doprowadziła do wyrównania wyniku bramkę zdobył Marcin Antkowiak przy asyście Kacpra Kalwika. Potem nasi zawodnicy próbowali zmienić przebieg meczu na naszą korzyść.Niestety do końca meczy wynik nie uległ zmianie.