Ostatni mecz jesieni za nami.

W ostatniej kolejce Henrykowianka przegrała u siebie z Łagiewnikami 3-4 ( 2-2 ),

Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego końca meczu. Nasza drużyna od początku była strona przeważającą, stwarzając sobie sytuacje bramkowe. Efektem tego była pierwsza bramka zdobyta przez Marcina Antkowiaka.

19 min 1-0 lewą strona piłkę podciągnął Maciek Galik i dośrodkował do Mateusza Respekty który w uliczkę wypuścił Marcina Antkowiaka który płaskim strzałem obok interweniującego bramkarza otworzył wynik meczu.

34 min. 2-0 wyrzut z autu przez Mateusza Respektę na głowę Kamila Antkowiaka ten przedłużył prosto na nogi Marcina Antkowiaka a Marcin nie miał problemów z jej umieszczenie w siatce.

Końcówka pierwszej połowy to chwile gorszej dyspozycji naszej drużyny.

43 min. 2-1 rzut rożny dla Zielonych dośrodkowanie na długi róg na głowę napastnika a ten przy słupku trafia do siatki.

45 min. 2-2 uderzenie piłki w polu karnym ta trafia w rękę Stasia Sikorę i rzut karny zamieniony na bramkę do szatni.

Druga połowa to niestety słabsza gra naszej drużyny i strata trzeciej bramki.

72 min. 2-3 strzał z dystansu piłka pod rękami naszego bramkarza trafia do siatki.

74 min. 3-3 szybkie rozegranie piłki prawą stroną Mateusz Respekta ponownie wypuszcza Kamila Antkowiaka a on nie marnuje takiej sytuacji strzela w długi róg obok bramkarza.

77 min. 3-4 kontra zawodników Zielonych wyjście na czysta pozycje napastnika który płaskim strzałem zdobywa bramkę.

88 min. karny dla naszej drużyny nie strzelony przez Marcina Antkowiaka.

Niestety nasza drużyna w ostatnich trzech kolejkach nie zdobyła ani jednego punktu.

Ostatecznie po rundzie jesiennej zajmuje  siódme miejsce w tabeli.