Przejść się po Skałkach

W niedzielę 3. kwietnia o 16:00 Henrykowianka zagra drugi z rzędu mecz na wyjeździe. Tym razem naszym przeciwnikiem będą Skałki Stolec.

Gospodarze niedzielnego meczu zajmują wysokie 4. miejsce. Tracą do lidera aż 11 punktów, natomiast do drugiego miejsca (które może dać awans do Okręgówki) już tylko jeden punkt. W obecnych rozgrywkach przegrali tylko czterokrotnie. Pierwsze trzy punkty stracili z naszą drużyną. Po zaciętym meczu było 3:2. Zatem Skałki na pewno będą chciały się zrewanżować i nadal kroczyć w kierunku 2. miejsca w tabeli. Wiosną Stolec grał póki co tylko raz, pokonał 8:1 Deltę Słupice.

Niedzielny mecz nie będzie spacerkiem dla żadnej z drużyn. My natomiast nie mamy nic przeciwko aby to nasi zawodnicy po raz drugi zgarnęli trzy punkty.