Wysoka skała zdobyta.

Naszym seniorom po raz drugi udało się pokonać zespół Skałek Stolec 3 - 2 ( 0-2 ).

Wyjazd do czwartej drużyny na pewno stanowi duże wyzwanie tym bardziej, że nasza drużyna nie może się poszczycić się dobrymi wynikami na wiosnę.

Początek meczu i pierwsza połowa wskazywała na kolejną przegraną, zawodnicy Skałek wyraźnie dominowali a nasza drużyna ograniczała się do kontrataków.

0-1 pierwsza bramka dla Stolca wpadła w 23 minucie po będzie naszego obrońcy.

0-2 druga bramka to strata piłki w środku pola przez Kubę Kozakiewicza i szybka kontra faul Piotrka Górskiego w polu karnym, sędzia dyktuje karnego wykorzystanego przez Stolec..

Przed przerwą kontuzji doznał Kacper Kalwik zastąpił go Mateusz Hawel

Wydawało się, że choć jeden punkt to tylko złudne marzenie ale wiara czyni cuda. Po zmianie stron dominacja zespołu Skałek przestała być tak wyraźna a nasi zawodnicy co raz częściej stwarzali sobie sytuacje do strzelenia gola.

53 min. 1-2 po akcji Henrykowianki do piłki próbuje dojść obrońca i bramkarz nieszczęśliwie zderzają się ze sobą a piłka bezpańsko toczyła się po polu karnym do tej piłki doskoczył Mateusz Hawel i bez kłopotu umieścił ją w pustej bramce.

69 min. 2-2 kolejna kontra naszej drużyny dośrodkowanie w pole karne piłkę z powietrza uderza Maciej Galik i trafia pod poprzeczkę,

75 min 3-2 pięknym strzałem w dolny róg popisał się Mateusz Respekta ustalając wynik meczu.

Pod koniec drugiej połowy nasi zawodnicy mogli jeszcze zdobyć czwartą bramkę gdyby Mateusz Respekta był bardziej skoncentrowany i nie przestrzelił z bliska nad poprzeczką.

Zawodnicy Skałek starali się doprowadzić chociaż do wyrównania  ale nie udał im się wydrzeć drugiego zwycięstwa Henrykowianki.

Gratulacje dla naszych zawodników.

Kolejny mecz  rozegrany zostanie na naszym boisku z zespołem Tarnovi Tarnów o godz.16  10.04.2016 która wygrała ze Słupicami 4-0.