V Ziębicka Gala Sportu

Od pięciu lat w Ziębickim Centrum Kultury odbywa się Ziębicka Gala Sportu. W tym roku Henrykowianka była nominowana w dwóch kategoriach.  W pierwszej, jako Najlepsza Seniorska Drużyna Roku 2016. Obok naszego zespołu nominowane zostały: Harnaś Starczówek, Sparta Ziębice, Znicz Lubnów, Błękitni Niedźwiedź. W tym roku nagrodę otrzymał Harnaś Starczówek, który wywalczył pierwszy w swojej historii awans do A-klasy. W kategorii Działacz Roku nominację otrzymał Piotr Baca. Poza nim wyróżnieni zostali: Wojciech Hyla, Janusz Kwaśnica, Zbigniew Sawicki, Grzegorz Bartkiewicz, Wojciech Dryk. Zwycięzcą kategorii został Janusz Kwaśnica - założyciel i członek klubu piłki ręcznej UKS Jedynka Ziębice.

Więcej informacji znajdziecie pod poniższym linkiem: http://zabkowice.express-miejski.pl/wiadomosc/26813,v-ziebicka-gala-sportu-za-nami-znamy-najlepszych

zdjęcia: em24.pl