Wyprawa do Sieniawki nieudana.

W wyjazdowym meczu z Czarnymi Sieniawka nasza drużyna doznała porażki 0-1 ( 0-0 ).

W składzie odbiegającym od optymalnego Henrykowianka przegrała z Czarnymi Sieniawka.

Pierwsza połowa to ataki z obu stron Henrykowianka jak i Czarni mieli kilka dogodnych szans na zdobycie bramki.

Obaj bramkarze stanęli na wysokości zadania a i napastnicy nie grzeszyli skutecznością. Wydawało się, że obie strony nie mają tyle sił aby przeważyć szalę na swoją korzyść. Nasi zawodnicy dodatkowo grali z wiatrem

Zaznaczyć trzeba też, że boisko było bardzo suche i twarde co utrudniało opanowanie piłki a i sam wymiar boiska czyli t.z. ": lotnisko ".

W 19 min. wymuszona zmiana za kontuzjowanego Szymona Kaczora wszedł Mateusz Klich.

Do końca pierwszej połowy nikomu nie udało się zdobyć bramki.

Druga połowa zaczęła się ataków zawodników Sieniawki i nie dużo brakował by zdobyli bramkę ponownie obrona i nasz bramkarz wyszli obronną ręką z opresji.

60 min. 0-1 faul Piotra Górskiego w rogu pola karnego i sędzia podyktował rzut karny zamieniony na bramkę.

69 min zmiana za kontuzjowanego Kamila Antkowaika wszedł Patryk Pintal.

70 min żółta kartka dla P. Góskiego za faul na przeciwniku.

75 min. trzecia zmiana za Maćka Kozioła wszedł Piotr Antkowiak.

80 min żółta kartka dla naszego bramkarza J. Miesiączka za komentowanie decyzji sędziego.

87 min ostatnia zmiana w naszej drużynie za kontuzjowanego P. Górskiego wszedł Dawid Warciak.

88 min druga żółta kartka dla zawodnika Czarnych i w konsekwencji czerwona ale mimo naszych ataków wynik meczu nie uległ zmianie.