Zadecydowały ostatnie minuty gry...)

Zadecydowały ostatnie minut gry…)

W dniu 11.06.2015r. nasi trampkarze w meczu o mistrzostwo Ligi Terenowej Trampkarzy przegrali w wyjazdowym spotkaniu w Siechnicach z miejscowym „energetykiem” 3 : 1 ( 1 – 1). Bramkę dla naszego zespołu zdobył Jakub Czil.

Nasza zespół wystąpił w składzie : Wojtek Barwiołek - Grzegorz Barwiołek – Łukasz Oszust – Piotrek Oszust - Paweł Dubaniowski – Tomek Smela – Jakub Manacki – Jakub Łach – Patryk Szulc – Patryk Chomatowski – Patryk Bochenek - Mariusz Minta – Daniel Gutowski – Dominik Nogawka ( Trener druzyny – Dariusz Ziomek – Kierownik – Patryk Pintal).

11.06.2015r.

„ENERGETYK” SIECHNICE - HENRYKOWIANKA

3 : 1 (1 - 1)

BRAMKA :

17’ – Jakub Czil

KRÓTKI OPIS MECZU

I połowa spotkania - mecz na remis. Dwie zdobyte bramki. My mięliśmy swoje sytuacje, gospodarze atakowali częściej , ale bardzo dobrze łapał Wojtek Barwiołek, który uchronił nas trzykrotnie przed stratą bramek.

W drugiej odsłonie meczu początkowo przeważał zespół z Siechnic, później mecz się wyrównał, w końcowej fazie my osiągnęliśmy przewage optyczną i zepchnęliśmy rywala do głębszej obrony. W końcówce gospodarze nas skontrowali wyprowadzając szybka akcje i zdobywając drugą bramkę. Po bramce ruszyliśmy do przodu , zupełnie się odkrywając. Kolejny atak Energetyka i ostateczny cios zadany. Wojtek, który w tym meczu był najlepszym i wyróżnajacym się piłkarzem dostaje bramke za kołnierz ( nieco wysuniety przed bramke na 5m) i wynik spotkania 3 : 1 dla gospodarzy.