Druga Wygrana

W meczu wyjazdowym Henrykowianka pokonała zespół Tarnovi Tarnów 5-1 ( 3-0 )

Mecz zaczął się od naszych ataków mimo gry pod górkę i pod wiatr ze względu na specyficzne usytuowanie boiska.

12 min 1-0 w środki pola piłkę przejął Tomek Szczepek zagrał ja na lewo do Marcina Antkowiaka piłkę próbował przejąć obrońca ale skiksował i piłka trafiła do Marcina a ten podciągnął w pole karne i płaskim strzałem pokonał bramkarza.

24 min 2-0n kontra naszej drużyny w środki pola piłkę przejął Tomek Szczepek podciągnął do 16 metra i zagrał do Marcina Szczepańskiego ten strzelił ale bramkarz piłkę sparował w pole prosto pod nogi nadbiegającego Mateusza Respekty.

34 min 3-0 główka Marcina Szczepańskiego na lewo do Kamila Antkowiaka ten dośrodkował po ziemi na długi róg do Mateusza Respekty ten strzelił ale piłkę odbił obrońca ponownie do piłki doskoczył Mateusz i już znalazł drogę do siatki .

Takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa, wydawało się wygrana jest w kieszeni ale w drugiej połowie zawodnicy Tarnovi postawili na jedną kartę i ruszyli do frontalnego ataku.

55 min dwie zmiany w naszej drużynie za Marcina Szczepańskiego wszedł Maciek Galik a za Kamila Antkowiaka Michał Romanów.

63 min 3-1 błąd Kacpra Kalwika zamiast piłkę wybić na aut próbował przedryblować napastnika  ale piłka odbita trafiła do napastnika Tarnowa a ten podciągnął w pole karne i płaskim strzałem w długi róg zdobył bramkę.

79 min 4-1 wolny  z prawej strony do piłki podszedł Andrzej Sikorski dośrodkował na długi słupek na głowę Michała Romanowa ten zgrał ją kozłem na krótki róg sprytem wykazał się Marcin Galik i nad głowami obrońcy i bramkarza umieścił ja w siatce.

82 min. trzecia zmiana w naszej drużynie drużynie za Marcina Antkowiaka wszedł Patryk Pintal.

84 min czerwona kartka dla zawodnika Tarnovi za atak na wychodzącym na wolną pozycję Mateusza Respektę.

86 min za kontuzjowanego Mateusza Respektę wszedł Piotr Antkowiak.

87 min. do piłki po faulu na Mateuszu podszedł Tomek Szczepek i pięknym strzałem w okienko bramki nad murem ustalił wynik meczu.

Jest to nasze drugie zwycięstwo i cenne kolejne trzy punkty.

Następny mecz gramy u siebie z Boxmetem Piskorzów o godz 16.