Oby tak dalej.

Henrykowianka pokonała na własnym boisku 4-1 ( 2-0) zespól Tarnovi Tarnów.

20 min. 1-0 akcja na wysokości pola karnego Tarnovi piłkę przejmuje Mateusz Respekta i strzela w światło bramki, piłka odbija się od pleców obrońcy i myli bramkarza.

26 min. 2-0 z prawej strony piłkę w pole karne zagrywa Robert Gogół prosto na nogę Mateusza Respekty który z woleja umieszcza ją pod poprzeczką.

kolejne akcje to następne sytuacje bramkowe ale tradycyjnie skuteczność naszych zawodników była na bardzo niskim poziomie.

Druga połowa zaczęła się od naszych ataków i braku skuteczności i coraz większy horor.

66 min. 2-1 rzut karny dla Tarnovi

87 min. 3-1 indywidualna akcja Mateusza Hawla i rajd w pole karne zakończona strzałem w dolny róg.

90 min. 4-1 piłkę na własnej połowie przejmuje Krzysiek Bryja i indywidualnym rajdem przez 3/4 boiska dociera ma 3 metr przed bramkarzem strzela piłka odbita od bramkarza wtacza się do siatki.

Kolejny mecz kiedy sytuacji bramkowych jest wiele ale wykorzystanych mało.

Następny mecz to wyjazd do Piskorzowa mecz o godz. 14.