Powalczyć o środek tabeli

W ten weekend Henrykowianka zmierzy się z bezpośrednim rywalem w tabeli - Boxmetem Piskorzów. Gospodarze niedzielnego starcia na wiosnę grają naprawdę przyzwoicie. Na 9 możliwych punktów udało im się zdobyć 6. Pokonali Sieniawkę 2:0 i Makowice 3:1. Przed tygodniem Boxmet musiał uznać wyższość graczy ze Słupic przegrywając 3:5.

Henrykowianka po dwóch zwycięstwach odskoczyła na bezpieczną odległość od strefy spadkowej. Teraz można spoglądać również w górę tabeli, a tu sytuacja jest ciekawa. Henrykowianie do 6. miejsca tracą zaledwie 4 punkty. W kilku następnych spotkaniach będziemy grali z naszymi sąsiadami z tabeli, więc należy wierzyć, że nasza drużyna często będzie punktować i piąć się w górę w ligowej stawce. Każdy punkt będzie dużo znaczył.

Wygrywając w niedzielę uda się przeskoczyć na pewno Boxmet, a może i nawet Czarnych z Sieniawki. Jest zatem o co walczyć! W poprzedniej rundzie wygraliśmy 2:1, a obie bramki zdobył Mateusz Respekta.

Pierwszy gwizdek sędziego w niedzielę o 14:00!

W sobotę o 11:00 swój drugi wiosenny mecz rozegrają nasi trampkarze. Zagrają na wyjeździe z Ślężą Ciepłowody.