Pobiegli Śladem Księgi Henrykowskiej

W sobotę w Henrykowie odbył się pierwszy bieg Śladem Księgi Henrykowskiej. Udział wzięło 278 biegaczy i biegaczek. Również nasi czynni zawodnicy z sukcesami ukończyli bieg. Maciej Galik biegł na 10 km. Uzyskał czas 38:58 co pozwoliło mu zając 6. miejsce (na 161) w klasyfikacji generalnej. Lider miał czas lepszy o 3:20 min. Maciek okazał się najlepszy w klasyfikacji wiekowej M20 oraz w klasyfikacji zawodników z gminy Ziębice!

Kolejny z naszych zawodników - Piotr Galik biegł półmaraton. Zajął 16. miejsce (na 117) uzyskując czas 01:39:41. Do lidera stracił 16:38 min. W kategorii wiekowej M30 zajął trzecie miejsce.

Gratulujemy indywidualnych sukcesów i życzymy połamania nóg... czy czego tam się życzy biegaczom! :)